niedziela, 9 grudnia 2012

Witaj na świecie!

Witam serdecznie!

Ostatnio zostałam poproszona o wykonanie kartki z okazji narodzin chłopczyka
Do tej pory wykonałam tylko jedną pracę na taką okoliczność (dawno, dawno temu - nie była publikowana na blogu), w związku z tym miałam jeszcze mnóstwo niewykorzystanych pomysłów i gadżetów z szuflady o tej tematyce :) 
Szybko zabrałam się do pracy i powstała taka oto praca, która mam nadzieję spodoba się świeżym rodzicom :).
Ze względy na to iż to kartka z okazji narodzin synka - kartka jest w błękitnej kolorystyce. Białe elementy bazy - serwetka dekoracyjna, tasiemka wykonana dziurkaczem brzegowym dodatkowo rozjaśniają całą pracę.
Kartka zawiera elementy przestrzenne np. dostawca bocian z niebieskim zawiniątkiem, na którym umieściłam również na kostce 3D koronę (która ilustruje nazwisko malca:)).
Ćwiek na którym znajdują się dwie małe stópki w końcu ujrzał światło dzienne :) Umieściłam go na piankowym kwiatku samoprzylepnym. Z piankowego zestawu wykorzystałam także kwiatki, z których zrobiłam chmurki oraz motylki.
Napis GRATULACJE zdobią dwa słodkie motylki w kropeczki i obszarpana "ramka".

Pozdrawiam serdecznie:)

2 komentarze:

  1. przecież karteczka jest PRZEŚLICZNA! :) bocian w innej wersji ale tez piękny :)
    ps. a tu jest link na którym się wzorowałam robiąc moje bociany :) można kupić sobie wykrojniki lub jak ja spróbować odwzorować je na papierze i wyciąć samej :)
    http://www.craftstore.pl/product.php?id_product=3763

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję serdecznie za miłę słowa :)

    OdpowiedzUsuń

STOP

"Zdjęcia zamieszczone na tym blogu są moją własnością. Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej wiedzy. Chcesz wykorzystać moje zdjęcie, napisz."