czwartek, 15 listopada 2012

LOVE LOVE LOVE ..♡

Hello

Dziś prezentuję ostatnie w tym roku( przynajmniej tak mi się wydaje, chyba że wyskoczy jakieś nagłe zamówienie, z czego swoją drogą bardzo bym się cieszyła :)) ) dzieło z serii ślubnej.
Wydaje mi się, że życzenia przekazane Młodej Parze w formie pudełeczka typu EXPLODING BOX są super rozwiązaniem. Dodatkowo jest to efektowny pomysł na przekazanie prezentu pieniężnego, toto-lotka lub innej rzecz mieszczącej się w takim klocuszku o wymiarach 8x8x8cm :)
 Podczas robienia zdjęć uwieczniających pudełeczko przyfrunęła biedronka- miała dużo kropek więc pewnie była wiekowa (haha..). Przeczuwam, że to dobrze wróży Nowożeńcom, do których powędrowało owe pudełeczko.
 To może teraz słów kilka na temat samego pudełeczka :) 
Wieczko zostało ozdobione własnoręcznie stworzonymi "podobiznami" Państwa Młodych. Wykonanymi za pomocą dziurkacza w kształcie serduszka.
Dodatkowo uniwersalny napis " Moc Życzeń" (pasujący do wielu okazji) oraz tasiemka koronkowa pełniąca również funkcję zabezpieczającą i wieczko gotowe.
Na tle srebra i złota w środku dominuje zieleń, która na zdjęciach niestety nie prezentuje się zbyt intensywnie. 
Miłosny balon i pogodna parasolka (ozdobione ślicznym odcieniem zielonego brokatu) to elementy ożywiające wnętrze pudełka. Mieniąca się tuba to "najcenniejszy" punkt z wiadomych względów :) 

Na koniec sympatycznie i na temat :)
Phil Collins - You Can't Hurry Love


Pozdrawiam serdecznie i zapraszam wkrótce:)

1 komentarz:

STOP

"Zdjęcia zamieszczone na tym blogu są moją własnością. Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej wiedzy. Chcesz wykorzystać moje zdjęcie, napisz."